AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

O punkty w czasie pierwszego wrześniowego weekendu rywalizować będą drużyny łódzkiej klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Rezerwy Widzewa, które mierzą w awans do IV ligi, zmierzą się tym razem na swoim boisku z Termami Uniejów i są faworytem meczu. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych meczów, choć warto pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 7 września)
11:00 – Widzew II Łódź – Termy Uniejów – Janasik
16:00 – Stal Głowno – LKS Rosanów – Jankowski
16:00  – Zawisza Rzgów – PTC Pabianice – Zdziaszek
16:00 – KKS Koluszki – GLKS Dłutów – Mrozek
17:00 – LKS Sarnów – Orzeł Parzęczew – Balwierz
17:00 – GKS Ksawerów – KS II Kutno – Chojnacki
17:00 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Adamczyk
(niedziela – 8 września)
15:00 – Start Brzeziny – Sokół II Aleksandrów – Nowicki

Klasa A
Grupa I
(sobota – 7 września)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Włókniarz Konstantynów – Chrustowski
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Jutrzenka Bychlew – Szczygieł
(niedziela – 8 września)
11:00 – Iskra Dobroń – Start Łódź – Wiśniewski
17:00 – Husaria Rzgów – AKS SMS Łódź – Sekuterski
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Orzeł Piątkowisko – Gradecki
18:00 – Sparta Łódź – AMII Łódź – Lewandowski
19:00 – KAS Konstantynów – Victoria Łódź – Czerwieniec

Grupa II
(sobota – 7 września)
16:00 – Włókniarz Zgierz – Kolejarz Łódź – Wyderkiewicz
16:00 – LZS Justynów – LKS Gałkówek – Strulak
17:00 – Polonia Andrzejów – Zamek Skotniki – Łuczak
17:00 – LKS Różyca – LKS Kalonka – Pawlak
(niedziela – 8 września)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Błękitni Dmosin – Augustowski
11:00 – Sport Perfect Łódź – Czarni Smardzew – Kuś
12:00 – Struga Dobieszków – Milan Club Polonia Łódź – Ciupa

Grupa III
(sobota – 7 września)
15:00 – Victoria Rąbień – Kotan Ozorków – Pietrzak
15:00 – Bzura Młogoszyn – LKS Świnice Warckie – Przybylak
16:00 – Sazan Pęczniew – Magnat Sierpów – Kujawski
17:00 – KS Żychlin – Bzura Ozorków – Patora
17:00 – Victoria Grabów – MKS Mianów – K.Walczak
(niedziela – 8 września)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Malina Piątek – D.Walczak
17:30 – Grom Powodów – Kobra Leźnica Wielka – Różycki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 7 września)
13:00 – Metalowiec Łódź – Start Szczawin – Siech
16:00 – AMII II Łódź – Sokół Lutomiersk – Koper
(niedziela – 8 września)
11:00 – OSP Iskra Głowno – Milan Club Polonia II Łódź – Żywica
16:00 – KP Byszewy – Victoria II Łódź – Arbart
17:00 – Saints Łódź – ŁKS III Łódź – Woicki

Grupa II
(sobota – 7 września)
17:00 – Górnik Łęczyca – Kanarki Małachowice – Wolski
(niedziela – 8 września)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Sokół Skromnica – A.Walczak
11:00 – Santos Czerchów – GKS Byszew – Rochalski
11:00 – LKS Modlna – Zryw Śliwniki – Kępa
12:00 – Orzeł Wróblew – Dąbrówka – Jankowski

Grupa III
(sobota – 7 września)
16:00 – Błękitni Ciosny – LKS II Gałkówek – Żywica
17:00 – Pogoń Rogów – Expom Krośniewianka – Becht
(niedziela – 8 września)
11:00 – LKS Gieczno – Olimpia Oporów – Musiał
15:00 – KKS II Koluszki – Powstaniec Dobra – Najder
17:30 – Huragan Swędów – Sokół Popów – Rosa

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Mecz LKS Różyca : LKS Kalonka o godzinie 17

rks-radomsko-keeza