AKTUALNOŚCI
Jacek Berensztajn wiecznie młody

Młodzi piłkarze GKS II Bełchatów z podziwem mogli patrzeć na występ klubowej legendy Jacka Berensztajna. W derbowym spotkaniu 4. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) rezerwy pierwszoligowca zremisowały ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 2:2 (0:0), a obie bramki dla Zjednoczonych strzelił 46-letni były reprezentant Polski.

Najpierw dał prowadzenie swojej drużynie 1:0, a później, przy stanie 2:1 dla GKS II, popisał się wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego, z odległości ponad 40 metrów. Młody golkiper Brunatnych tylko mógł przyglądać się jak piłka wpada do bramki. Wspaniała bramka uratowała punkt Zjednoczonym, a nastoletni zawodnicy GKS II długo nie mogli uwierzyć w to, że nie zainkasowali trzech punktów.

GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:2 (0:0)
(Damian Michalak 67, Emile Thiakane 78 – Jacek Berensztajn 56, 87)

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Czytelnik

Droga Redakcji. Jestem czytelnikiem waszego portalu i cieszą mnie tak miłe sytuacje jak z Panem Berensztajnem . Jest to bez gadki nietuzinkowa postać . Chciałbym zaproponować zabawę który chciałbym by waszą redakcja poprowadziła . Fajnie byłoby ujrzeć konkurs rzutów wolnym pomiędzy Panem Jackiem, niedawnym Tremerem Omegi Kleszczów Ziomochem i Antczakiem z Radomska. Uważam że byłaby to fajna zabawa dla czytelników jak i zainteresowanych wyżej wymienionych. Byłem świadkiem ich umiejętności i każdy ma szansę w tej konkurencji wygrać . Prosze pomyslec . Byłoby to na wzór cieszącej się dużą popularnością konkurencji Canal plus „Turbokozak”

Czapki z głów Panie Jacku