AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Kadra na turniej Gerarda Cieślika

W dniach 13-15 września w Chorzowie zostanie rozegrany turniej o Puchar Gerarda Cieślika. W imprezie weźmie udział kadra ŁZPN U-12 (rocznik 2008), prowadzona przez Mariusza Rachubińskiego i Marka Przybyłę. Powołani zawodnicy 13 września mają się stawić na parkingu łódzkiej Atlas Areny (al. Bandurskiego 7), skąd wyjadą do Chorzowa. Zbiórka zaplanowana jest na 8:30.

Powołania na turniej otrzymali: Jakub Wiklak, Adam Lesiak (ŁKS), Alan Domański, Michał Jędraszczyk, Miłosz Tomaszewski, Maksymilian Sypniewski (RTS Widzew), Miłosz Frontczak (Górnik Łęczyca), Eryk Zabost, Kacper Pisarek (MUKS Pelikan Łowicz), Maksymilian Sterniczuk (MGUKS Pogoń Zduńska Wola), Olivier Chałat (Widok Skierniewice), Jan Juśkiewicz (UKS SMS Łódź), Jan Mordaka i Marceli Żyłka (PSV Łódź).

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fghjkkfddddwszcbjgfv
10 miesięcy temu

Po znajomości i zacni rodzice by tylko wypromować swoje pociechy zawsze tak było ilu fajnych chłopaków gra po wiejskich klubach to widać że jeden dwóch aż się wyróżnia na boisku ale nie z miast i miasteczek za kasę rodziców trzeba promować ehhhh szkoda

Steveb
10 miesięcy temu

Skąd te powołania ? Czy trenerzy w ogóle widzieli zawodników z innych drużyn? Czy dalej po znajomosci ?