AKTUALNOŚCI
Rezerwy ŁKS zremisowały w Opocznie

Remisem 2:2 zakończył się mecz szóstej kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Ceramiką Opoczno, a rezerwami ŁKS Łódź. Dla zespołu z Opoczna był to drugi remis w tym sezonie, natomiast dla czwartoligowego beniaminka już czwarty. Wynik meczu nie krzywdzi jednak żadnej z drużyn, jest odzwierciedleniem wydarzeń na boisku.

Wynik meczu otworzyli gospodarze, obejmując prowadzenie w 23. minucie po strzale Krzysztofa Łukasika. Do przerwy żadna bramka już nie padła. Za to po zmianie stron dwukrotnie trafili łodzianie. Na trzy minuty przed końcem spotkania do remisu doprowadził rezerwowy Bartłomiej Wiktorowicz, który dwie minuty później zszedł z boiska.

Ceramika Opoczno – ŁKS II Łódź 2:2 (1:0)
(Krzysztof Łukasik 23, Bartłomiej Wiktorowicz 87 – Adam Ratajczyk 67, Przemysław Sajda 80)

Ceramika: Gwarda – Markiewicz (60′ Wiktorowicz, 89′ Kopacki), Mirecki, Dąbrowski (81′ Warzyński), Stańdo (85′ Grzybek) – Matysiak, Bors, Raszewski, Wijata (71′ Witczak) – Jarząbek (75′ Warczyk), Łukasik

ŁKS II: Arndt – Tazbir, Lorenc, Lamprycht, Białousko – Górecki (88′ Piotrowski), Sajdak, Sójka (85′ Jaszczak), Ratajczyk – Piela (83′ Gmosiński), Karlikowski

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
8 miesięcy temu

ŁKS mógł zagrać sparing z zespołem z ekstraklasy jak tak bardzo pragnął gry. Dziwię się tylko trenerowi że pozwolił na taki mecz czy inne drużyny postępują tak samo jak ŁKS tyle się mówi w sporcie o zasadach fer pley, ale niektórzy mają to gdzieś. I nie chodzi o to że górowali pod każdym względem ale chłopakom że Zgierza odebrali chyba pewne 3pkt i symboliczne premie za wygrane mecze. Nie winię klubu ale związek który powinien wprowadzić przepis o tym aby uniemożliwić takie praktyki bo jestem pewien że w takim składzie nie zobaczymy REZERW ŁKS.