AKTUALNOŚCI
Dopingowa wpadka Michała Kołby?

Podstawowy bramkarz ŁKS Łódź beniaminka PKO Ekstraklasy Michał Kołba może mieć duży problem. Pozytywny wynik dały badania antydopingowe u 27-letniego zawodnika. Stosowny komunikat w tej sprawie wydał ŁKS i umieścił go na swojej oficjalnej stronie internetowej. Komunikat publikujemy w całości (pisownia i składnia oryginalna).

Promocja plecaki sportowe keeza

W związku z pozytywnym wynikiem próbki A badania dopingowego u Michała Kołby władze Ł.K.S. Łódź S.A. informują, że wstrzymują się z podjęciem decyzji odnośnie przyszłości zawodnika do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy.

Swoją postawą przez ostatnie lata Michał Kołba zasłużył na to, aby wstrzymać się z ferowaniem jakichkolwiek wyroków do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Zwłaszcza że w naszym kraju jednym z fundamentów systemu prawnego jest reguła domniemania niewinności.

Wszyscy mamy nadzieję, że pobrana do badań próbka B wykaże, iż w organizmie piłkarza, który przez ostatnie lata wskazywany był za wzór profesjonalizmu, nie znajdują się żadne substancje widniejące na liście substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową.

Źródło: ŁKS Łódź

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Fghjkkfddddwszcbjgfv

Zawsze się zastanawiam że jeżeli by nawet coś wykryto w czym ma to tak naprawdę pomoc bramkarzowi?

rks-radomsko-keeza