Nieudany wyjazd Brunatnych do Chojnic

Piątek 13-tego nie będzie dobrze kojarzył się piłkarzom GKS Bełchatów. W spotkaniu 9. kolejki I ligi podopieczni Artura Derbina doznali zasłużonej, wyjazdowej porażki w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 0:3 (0:2). Gospodarze od pierwszych minut narzucili swoje warunki i już w 9. minucie otworzyli wynik spotkania. Pawła Lenarcika pokonał Oskar Paprzycki.

Promocja plecaki sportowe keeza

Chojniczanka nie zamierzała się zadowolić jednym golem. Dążyła, jeszcze przed przerwą do strzelenia kolejnej bramki. Udało się to w 26. minucie kiedy na 2:0 prowadzenie podwyższył Mateusz Kuzimski. Artur Derbin w przerwie wprowadził na boisko Macieja Masa. Nie zrobił on jednak furory w Chojnicach, a przy swoim nazwisku w meczowym protokole zapisał jedynie żółty kartonik. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 63. minucie Kuzimski.

Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów 3:0 (2:0)
Bramki: Oskar Paprzycki 9, Mateusz Kuzimski 26, 63

GKS: Lenarcik – Grzelak, Grolik, Magiera, Szymorek – Biel (69′ Putin), Czajkowski, Małachowski, Marzec (82′ Ryszka), Bartosiak – Stanek (46′ Mas)