Drugi z rzędu remis rezerw ŁKS Łódź

Remisem 1:1 zakończył się mecz siódmej kolejki IV ligi pomiędzy rezerwami ŁKS Łódź, a Włókniarzem Zelów. Dla łodzian, którzy są beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej, jest to drugi z rzędu wynik remisowy. W poprzedniej kolejce podzielili się punktami w Opocznie z Ceramiką. Sobotni remis w Łodzi nie krzywdzi natomiast żadnej z drużyn, to sprawiedliwe rozstrzygnięcie.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym, choć w 45. minucie piłka po strzale Albina Maciejewskiego trafiła w słupek. Za to w 65. minucie miejscowi objęli prowadzenie po golu Jakuba Pieli. Mogli zresztą prowadzić 2:0, ale Artur Sójka trafił w poprzeczkę. Już w doliczonym czasie gry Jakub Dregier (na zdjęciu) uratował gościom punkt strzelając gola.

ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów 1:1 (0:0)
(Jakub Piela 65 – Jakub Dregier 90+3)

ŁKS II: Snochowski – Tazbir, Dampc, Lorenc, Białousko (80′ Lebkuchen) – Sajda, Sójka (89′ Herman), Piela (78, Gmosiński), Ratajczyk – Górecki (60′ Piotrowski), Karlikowski.

Włókniarz: Pajkert – Bendkowski, Golański, Oborowski (70′ Jachymski), Majsak – Boczkiewicz (65′ Pawelec), Wdowiak (80′ Śpiewak), Kaliski, Dregier – Maciejewski, Marcioch (35′ Madej)