AKTUALNOŚCI
KAS wygrał derby Konstantynowa

Zgodnie z oczekiwaniami zakończyły się piłkarskie derby Konstantynowa w klasie A. KAS pokonał Włókniarza 2:1 (1:1), ale zwycięstwo zapewnił sobie dopiero na kilka minut przed końcem niezwykle ciekawego i emocjonującego spotkania. Włókniarz kończył mecz w dziesiątkę, bowiem tuż przed końcem pierwszej połowy czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Wojciech Skorupa.

Prowadzenie w tym meczu objął jednak Włókniarz, a gola z rzutu karnego strzelił w 17. minucie Adam Wlazło. W 35. minucie wyrównał Kamil Osajda. Tuż przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla KAS zdobył Marcin Knol.

Włókniarz Konstantynów – KAS Konstantynów 1:2 (1:1)
(Adam Wlazło 17 – karny – Kamil Osajda 35, Marcin Knol 85)

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
8 miesięcy temu

Spotkanie nie stało na wysokim poziomie. KAS musi jednak dziękować niebiosom, że wygrał mecz, który z przebiegu meczu powinien przegrać lub zremisować. Włókniarz w pierwszej połowie dostał czerwoną kartkę, ale w drugiej połowie to właśnie on był lepszy, 3 „setki” zmarnowane grając w osłabieniu… Rezultat mógł być więc jeden, bo na trybunach zdążył ktoś powiedzieć, że zaraz zemści się na nich brak skuteczności. Rzut różny, gol dla KAS i porażka na tacy..