KAS wygrał derby Konstantynowa

Zgodnie z oczekiwaniami zakończyły się piłkarskie derby Konstantynowa w klasie A. KAS pokonał Włókniarza 2:1 (1:1), ale zwycięstwo zapewnił sobie dopiero na kilka minut przed końcem niezwykle ciekawego i emocjonującego spotkania. Włókniarz kończył mecz w dziesiątkę, bowiem tuż przed końcem pierwszej połowy czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Wojciech Skorupa.

Prowadzenie w tym meczu objął jednak Włókniarz, a gola z rzutu karnego strzelił w 17. minucie Adam Wlazło. W 35. minucie wyrównał Kamil Osajda. Tuż przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla KAS zdobył Marcin Knol.

Włókniarz Konstantynów – KAS Konstantynów 1:2 (1:1)
(Adam Wlazło 17 – karny – Kamil Osajda 35, Marcin Knol 85)