Marcin Kaczmarek: Czujemy niedosyt

Widzew Łódź zremisował na własnym boisku z Garbarnią Kraków 1:1 (0:0) w spotkaniu 9. kolejki II ligi. Łódzki zespół miał wiele podbramkowych sytuacji, ale brakowało szczęścia i precyzji. Kolejnego gola z rzutu karnego dla drużyny Marcina Kaczmarka strzelił Marcin Robak. Poniżej pomeczowa wypowiedź łódzkiego szkoleniowca.

Czujemy niedosyt, bo liczyliśmy na trzy punkty. Mecz miał różne fazy, natomiast summa summarum oddaliśmy szesnaście strzałów, a przeciwnik pięć. Zrobiliśmy wiele, by wygrać. Otworzyliśmy wynik i gdy wydawało się, że osiągamy kontrolę, przydarzył się błąd, po którym straciliśmy bramkę. W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów w środku boiska. W przerwie skorygowaliśmy te błędy i później wyglądało to lepiej. Jednak dla mnie miarą przebiegu spotkania są sytuacje bramkowe. Mieliśmy ich dużo więcej od przeciwnika, dlatego wydaje mi się, że powinniśmy dziś wygrać – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net