AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja snajperów klas okręgowych

Liderem klasyfikacji skutecznych klas okręgowych województwa łódzkiego jest Filip Mihaljević z rezerw Widzewa Łódź. Piłkarz nie mający miejsca w kadrze drugoligowego Widzewa strzelił już 12 goli. Wiceliderem łódzkiej klasy okręgowej jest Radosław Kuciński ze Stali Głowno, który strzelił 10 goli. Po sześć bramek zdobyli Dawid Szymczak (Stal Głowno) oraz Jakub Perek (KKS Koluszki).

W sieradzkiej klasie okręgowej lideruje Kamil Krawczyk z TS Janiszewice – 10 bramek. Błażej Gajęcki z LKS Masłowice strzelił siedem goli. Po sześć natomiast Tomasz Marecki z Janiszewic  oraz Mateusz Głowinkowski, także z TS Janiszewice.

W okręgu piotrkowskim na czele Sebastian Natkański ze Skalnika Sulejów, który zdobył siedem bramek. Adrian Malicki z KS Niedośpielin strzelił sześć goli. Po pięć natomiast Jarosław Bąkowicz (Świt Kamieńsk), Wiktor Majewski (Pilica Przedbórz) i Wojciech Ruta (MGKS Drzewica).

W skierniewickiej klasie okręgowej prowadzi zaś Michał Fabijański ze Zrywu Wygoda – osiem bramek. Po sześć trafień mają na koncie: Jakub Mierzejewski (GLKS Wołucza), Kacper Karasek (Unia II Skierniewice) oraz Rafał Głębocki (Orlęta Cielądz).

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments