AKTUALNOŚCI
Niezdrowe emocje i wiązanki w Charłupi Małej

I wcale nie chodzi tutaj o wiązanki dożynkowe. Tylu przekleństw i obelg sędziowska trójka meczu sieradzkiej klasy A (grupa II) pomiędzy Sokołem Goszczanów i LGKS Charłupia Mała nie usłyszała nigdy wcześniej. Mecz zakończył się remisem 2:2, a zespół gości nie mógł się pogodzić ze stratą pierwszych w sezonie punktów. Piłkarze Sokoła zachowywali się gorzej niż kupcy na targowisku w Marrakeszu.

Promocja plecaki sportowe keeza

Prym wiódł Łukasz Noweta, którego słychać chyba było na oddalonym o kilka kilometrów Rynku w Sieradzu, a na pewno w pobliskim Sanktuarium Matki Bożej, które znane jest w całej Polsce. Po otrzymaniu napomnienia zaproponował sędziemu, że może mu nagwizdać gdzieś indziej. Zapewnił również, że nawet jeśli arbiter opisze jego zachowanie to związek i tak mu ch…zrobi. Słów, które zostały opisane w protokole, nie zacytujemy z oczywistych względów.

Przed szatnią doszło również do przepychanek, a Paweł Białczyk (Sokół) przewrócił się i krzyczał do sędziów, że został uderzony w twarz.

Sprawą, miejmy nadzieję, zajmie się sieradzka delegatura ŁZPN. Postaramy się również dowiedzieć, czy związek ch…zrobi Łukaszowi Nowecie.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Prawny
8 miesięcy temu

Kuba- przeczytaj sobie wszystkie przepisy plus to na co godzi sie zawodnik,ktory zostaje zarejestrowany w strukturach w tym przypadku łodzkiego zwiazku pilki noznej,a potem sie wypowiedz,a nie rob zamieszania jak nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.

Grajek
8 miesięcy temu

1-2 85min ewidentny rzut karny śledzie główny na 40metrze po drugiej stronie liniowy śmieje się że karnego nie ma główny dolicza 2min po czym śmieje się że skończy mecz jak bd remis.. Błędy sedziowskie zadecydowały o wszystkim.. Brak czerwonej kartki po meczu dla zawodników gospodarzy.. Dramat że „akurat” na tym meczu nie było obserwatora..