AKTUALNOŚCI
Dla delegatury nie ma sprawy Widawy

Mecz MUKS Widawa – Mogre Mokrsko nie będzie zweryfikowany, a sieradzka delegatura nie będzie w ogóle zajmowała się tym tematem. Powodem jest to, że w trakcie i po spotkaniu ligi okręgowej młodzików nie było kontroli dokumentów grających w zespole z Widawy piłkarzy. Przypomnijmy, że mecz zakończył się wynikiem MUKS 4:0.

kurtki zimowe sportowe keeza

Trener Mokre Mokrsko dopatrzył się tego, że w drużynie gospodarzy grali starsi zawodnicy. – Zdaję sobie sprawę z tego, że moja drużyna została skrzywdzona i nic już nie można na to poradzić. Chciałem jednak nagłośnić problem, aby pokazać, że oszukuje się już w spotkaniach dwunastolatków – powiedział Łódzkiemu Futbolowi szkoleniowiec Mogre.

Dla Jana Łochowskiego, kierownika sieradzkiej delegatury, tej sprawy w ogóle nie ma. – Nikt nie zgłaszał sędziemu żadnych nieprawidłowości, nie ma nic na ten temat również w meczowym sprawozdaniu – uciął temat Łochowski.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Trener mogre
8 miesięcy temu

Ok Macku. Nam głównie chodziło o nagłośnienie problemu nic więcej. Pozdrawiam 🙂

Maciek
8 miesięcy temu

Do trener mogre. Prosze mnie zle nie zrozumieć,jestem całym sercem za tymi chłopcami z Mokrska,ale szlag mnie trafia jak czytam i widzę że można było w porę zareagować.Fajnie że chociaż udało się nagłośnić problem żeby inni byli czujni w tych sprawach.Nie piszcie że prezes Łochowski i delegatura w Sieradzu daje na takie coś przyzwolenie bo po prostu takie są procedury,dla mnie to takie rozumowanie jakbym jechał pijany,zatrzymał auto 100 metrów przed patrolem policji i próbował im wmówić że nie jechałem,nie jadę, tylko sobie siedzę,Widawie się to właśnie udało. Pozdrawiam.

Trener mogre
8 miesięcy temu

Maćku masz rację:)