AKTUALNOŚCI
Dla delegatury nie ma sprawy Widawy

Mecz MUKS Widawa – Mogre Mokrsko nie będzie zweryfikowany, a sieradzka delegatura nie będzie w ogóle zajmowała się tym tematem. Powodem jest to, że w trakcie i po spotkaniu ligi okręgowej młodzików nie było kontroli dokumentów grających w zespole z Widawy piłkarzy. Przypomnijmy, że mecz zakończył się wynikiem MUKS 4:0.

Promocja plecaki sportowe keeza

Trener Mokre Mokrsko dopatrzył się tego, że w drużynie gospodarzy grali starsi zawodnicy. – Zdaję sobie sprawę z tego, że moja drużyna została skrzywdzona i nic już nie można na to poradzić. Chciałem jednak nagłośnić problem, aby pokazać, że oszukuje się już w spotkaniach dwunastolatków – powiedział Łódzkiemu Futbolowi szkoleniowiec Mogre.

Dla Jana Łochowskiego, kierownika sieradzkiej delegatury, tej sprawy w ogóle nie ma. – Nikt nie zgłaszał sędziemu żadnych nieprawidłowości, nie ma nic na ten temat również w meczowym sprawozdaniu – uciął temat Łochowski.

18
Dodaj komentarz

18 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Trener mogre

Ok Macku. Nam głównie chodziło o nagłośnienie problemu nic więcej. Pozdrawiam 🙂

Maciek

Do trener mogre.
Prosze mnie zle nie zrozumieć,jestem całym sercem za tymi chłopcami z Mokrska,ale szlag mnie trafia jak czytam i widzę że można było w porę zareagować.Fajnie że chociaż udało się nagłośnić problem żeby inni byli czujni w tych sprawach.Nie piszcie że prezes Łochowski i delegatura w Sieradzu daje na takie coś przyzwolenie bo po prostu takie są procedury,dla mnie to takie rozumowanie jakbym jechał pijany,zatrzymał auto 100 metrów przed patrolem policji i próbował im wmówić że nie jechałem,nie jadę,
tylko sobie siedzę,Widawie się to właśnie udało.
Pozdrawiam.

Trener mogre

Maćku masz rację:)

rks-radomsko-keeza