Mateusz Śliwka dał swojej drużynie półfinał

To była bardzo ciekawa i zarazem prestiżowa konfrontacja. W środowym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego KS Paradyż zmierzył się na swoim boisku z Wielkiej Woli z Ceramiką Opoczno. Emocji nie brakowało, a do półfinału awansował niżej notowany zespół gospodarzy. Bohaterem meczu był Mateusz Śliwka.

Prowadzenie dał Ceramice Ernest Warczyk w 18. minucie, ale już po chwili było 1:1, po bramce Mateusza Śliwki. Ten sam piłkarz dał paradyżanom prowadzenie, zdobywając bramkę w 33. minucie. Po zmianie stron szybko wyrównał Adam Raszewski. Później dwa rzuty karne dla gospodarzy i dwie bramki Śliwki. W końcówce jeszcze były gracz KS Paradyż, a obecnie Ceramiki Marcin Mirecki trafił do bramki, ale spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:3.

KS Paradyż – Ceramika Opoczno 4:3 (2:1)
(Mateusz Śliwka 26, 33, 61-karny, 78-karny – Ernest Warczyk 18, Adam Raszewski 51, Marcin Mirecki 85)