AKTUALNOŚCI
Początek października z kobiecą piłką

W Łodzi, Bełchatowie i Sieradzu, w dniach 2-8 października, rozegrany zostanie turniej eliminacyjny mistrzostw Europy UEFA U-19 kobiet. Wezmą w nim udział reprezentacje Polski, Bułgarii, Chorwacji i Szkocji. Wstęp na mecze będzie bezpłatny. Szansę występu w turnieju ma aż osiem zawodniczek UKS SMS Łódź, a naszą kadrę prowadzi Nina Patalon.

2 października na stadionie MOSiR w Sieradzu Polki zmierzą się z Chorwacją, a w Bełchatowie przy ul. Sportowej Szkocja zagra z Bułgarią. Oba mecze rozpoczną się o 17:00. Trzy dni później (5 października) biało-czerwone wystąpią w Bełchatowie, gdzie podejmą Bułgarię. Zespoły Szkocji i Chorwacji o punkty będą walczyły natomiast w Sieradzu. Te dwa spotkania rozpoczną się o 16:00.

Turniej zakończy się 8 października w Łodzi. O 15:00 na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 Polska zagra ze Szkocją, a na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 Bułgaria zmierzy się z Chorwacją.  Powołania dostało osiem piłkarek z Łodzi. Są to: Adriana Achcińska, Paulina Filipczak, Agnieszka Glinka, Katarzyna Kałużna, Oliwia Silny, Alicja Sokołowska, Oliwia Szperkowska i Wiktoria Zieniewicz.

Wstęp na wszystkie mecze turnieju kwalifikacyjnego UEFA European Women’s U-19 Championship będzie bezpłatny, ale w celu wejścia na stadion należy odebrać darmową wejściówkę.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o