Marcin Kaczmarek: Myślimy już o Śląsku

Widzew Łódź odniósł piąte zwycięstwo w sezonie 2019/2020 II ligi. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka pokonali po zaciętym spotkaniu rezerwy ekstraklasowego Lecha Poznań 2:1 (0:0). Łodzianie nie załamali się straconym golem, szybko odrobili stratę, a w końcówce zadali rywalowi decydujący cios. Poniżej wypowiedź szkoleniowca łódzkiej drużyny.

Jestem bardzo zadowolony. Wygraliśmy z bardzo dobrze poukładaną drużyną, mającą dziś w składzie sporo indywidualności. Cieszy mnie też to, że potrafiliśmy odwrócić losy spotkania. Przegrywaliśmy, ale szybka reakcja zespołu spowodowała, że z każdą minutą szans było coraz więcej. Mecz był wyrównany, na początku Lech miał przewagę, ale opanowaliśmy sytuację. W drugiej połowie przytrafił się błąd z rzutem karnym, dlatego za wszelką cenę dążyliśmy do zmiany wyniku. Myślę, że było sporo niezłej gry, jak na drugoligowy poziom. Mecz był piłkarski, ale nie brakowało zaangażowania. Dla nas to bardzo ważne zwycięstwo, bo po ostatnim starciu czuliśmy duży niedosyt. To była trzecia wygrana w czterech ostatnich spotkaniach, ale już teraz myślimy o atrakcyjnym dla kibiców i dla nas meczu ze Śląskiem Wrocław – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net