Dziesięć bramek w Łękińsku i wygrana ŁKS II

Niesamowity mecz rozegrany został w Łękińsku gdzie Omega Kleszczów podejmowała rezerwy ŁKS Łódź. Kibice obejrzeli dziesięć bramek, z czego osiem w pierwszej połowie. W końcówce dwa decydujące ciosy zadał ŁKS II i odniósł trzecie w tym sezonie zwycięstwo. Dla Omegi to już szósta przegrana w rundzie jesiennej. Kleszczowska drużyna nadal jesienią nie zremisowała.

Już w 8. minucie wynik spotkania otworzył Artur Sójka, który wykorzystał dośrodkowanie Wojciecha Łuczaka. Chwilę później było jednak już 1:1, a Dawida Arndta pokonał Krzysztof Kowalski. Bramkarz ŁKS w 21. minucie podał piłkę do Pawła Kowalskiego, a kapitan Omegi nie mógł nie skorzystać z prezentu i gospodarze objęli prowadzenie 2:1. ŁKS II rzucił się do odrabiania strat. W 33. minucie piękną akcję przeprowadził Ievhen Radionow i doprowadził do remisu. Ostatni kwadrans pierwszej połowy to wymiana ciosów. Paweł Kowalski i Krystian Pałczyński strzelili bramki na 3:2 i 4:2, ale Wojciech Łuczak dwoma trafieniami ustalił wynik pierwszej połowy na 4:4.

Do 84. minuty drugiej połowy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami. Wtedy jednak Pawła Wiśniewskiego pokonał uderzeniem z dystansu Przemysław Sajdak, a wynik ustalił z rzutu karnego Łuczak.

Omega Kleszczów – ŁKS II Łódź 4:6 (4:4)
Bramki: Krzysztof Kowalski 10, Paweł Kowalski 21, 35, Krystian Pałczyński 37 – Artur Sójka 8, Ievhen Radionov 33, Wojciech Łuczak 39, 44, 90-karny, Przemysław Sajdak 84

Omega: Zając (46′ Wiśniewski) – Kowalik ż, Kuliberda, Zieliński, Niedbała (58′ Szóstakiewicz) – Michalak, Pałczyński, Paweł Kowalski, Tomesz, Mielczarek (73′ Olas) – Krzysztof Kowalski ż (78′ Mateusz Roczek)

ŁKS II: Arndt – Klimczak (60′ Białousko), Lorenc, Dampc, Wolski – Łuczak, Sójka (87′ Lebkuchen), Ratajczyk, Tazbir (46′ Karlikowski ż), Sajdak ż (90′ Herman) – Radionov (46′ Piela)