AKTUALNOŚCI
Strzelił dwa gole i chce spotkać się z sędzią

Mimo strzelonych dwóch bramek w spotkaniu sieradzkiej klasy A pomiędzy Wartą II Sieradz – Pisia Zygry (na boisku 5:2) niemile wspominał będzie ten mecz zawodnik gospodarzy Kamil Woźniak. Najwyraźniej nie spodobała mu się praca sędziów gdyż w 59. minucie musiał przedwcześnie opuścić boisko. Słów, których użył nie będziemy cytować, gdyż są rodem z rynsztoka.


tomadex wszystko dla kibica

Woźniak zagroził jednak sędziemu, że spotka się z nim na mieście, określił również jego preferencje seksualne używając słowa, które oznacza jedną z części roweru. Postaramy się dowiedzieć czy sprawą zajmie się sieradzka delegatura ŁZPN. Jednak kontakt z tą instytucją jest ostatnio, dla naszej redakcji, mocno utrudniony.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
1 rok temu

Zwłaszcza prowadząc wysoko puszczają nerwy :)))

Wesołych romek
1 rok temu

A jakie konsekwencje ponoszą sędziowie za słabe sędziowie. Juz odpowiadam żadne. Zawodnika można zawiesić a każdy powtarzam każdy sędzia jest bezkarny i może robić na boisku co chce i ch… można mu zrobić. Zajmnie cie się poziomem sedziowania bo prędzej czy później każdemu puszcza nerwy.

Robert
1 rok temu

Rozstrzelać w plecy. Sensacja. Łał. Biedny sędzia niczemu nie winien. Zawsze pokrzywdzeni. Może dać im 500 plus za straty moralne.

Karol
1 rok temu

Jak dla mnie ewidentnie doczepił się do pojazdu prezesa PZPN Sieradz w związku z tym uważam że płazem mu to nie ujdzie.

Tobi
1 rok temu

Swiru uspokój się