AKTUALNOŚCI
Strzelił dwa gole i chce spotkać się z sędzią

Mimo strzelonych dwóch bramek w spotkaniu sieradzkiej klasy A pomiędzy Wartą II Sieradz – Pisia Zygry (na boisku 5:2) niemile wspominał będzie ten mecz zawodnik gospodarzy Kamil Woźniak. Najwyraźniej nie spodobała mu się praca sędziów gdyż w 59. minucie musiał przedwcześnie opuścić boisko. Słów, których użył nie będziemy cytować, gdyż są rodem z rynsztoka.


keeza komplety sportowe

Woźniak zagroził jednak sędziemu, że spotka się z nim na mieście, określił również jego preferencje seksualne używając słowa, które oznacza jedną z części roweru. Postaramy się dowiedzieć czy sprawą zajmie się sieradzka delegatura ŁZPN. Jednak kontakt z tą instytucją jest ostatnio, dla naszej redakcji, mocno utrudniony.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hmmm
1 rok temu

WOŹNIAK z WARTY RÓWNIEŻ 7 MECZY!!!
WIDAĆ, ŻE DELEGATURA SIERADZ WZIĘŁA SIĘ OSTRO ZA CHAMÓW PIŁKARSKICH.
I TO MNIE SIĘ PODOBA!!!
ZERO TOLERANCJI DLA TAKICH CHAMÓW, KTÓRYCH NIEJEDNOKROTNIE ZZA LINI OBOCZNEJ OGLĄDAJĄ DZIECI.
CHYBA NIE CHCEMY ABY DORASTALI PIŁKARSKO W TAKICH WARUNKACH I PSEUDO IDOLACH.

Znawxa
1 rok temu

Sprawa Magnata nadal trwa. Trener dostał jeden mecz zawieszenia za wykluczenie w konsekwencji dwóch żółtych. Dodatkowo skierowana została skarga na radnego do RM Ozorkowa.

Anymous
1 rok temu

Jeśli był to zawodnik Warty Sieradz to może spać spokojnie. Znam przypadki gdzie zawodnik Warty Sieradz nawtykał sędziemu (po tym jak dostał czerwoną kartkę) , że temu sędziemu wybije sędziowanie z głowy.. I nic nie było. Żadnego wydziału, żadnej kary.

Antek
1 rok temu

Noweta z Goszczanowa 9meczy dostał !!!!! Zajmijcie się ta sprawa żeby nie kryć pseudo gwiazd z warteczki. !!!! Tutaj ewidentna groźba !!!

Bury
1 rok temu

A jak zakończyła się sprawa Magnata