AKTUALNOŚCI
Piotrków: Przestała istnieć zakładka Na Żywo

Znika jedno z kultowych miejsc z wynikami piłkarskimi w internecie. Od 14 lat kibice piłkarscy w okręgu piotrkowskim, ale nie tylko, przyzwyczajeni byli do tego, że najszybciej wyniki znaleźć mogli w zakładce Na Żywo na stronie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. W związku z reorganizacją struktur piłkarskich postanowiono zaprzestać informowania o rezultatach.

Promocja plecaki sportowe keeza

Po raz ostatni z zakładki na Żywo można było korzystać w czasie ostatniego weekendu (28-29 września). Łódzki Futbol postara się wypełnić lukę i najszybciej, jak to możliwe, informować o wynikach meczów z boisk okręgu piotrkowskiego. Będziemy również prowadzić klasyfikację najlepszych strzelców piotrkowskiej klasy okręgowej, oraz robić tradycyjne podsumowania kolejki w tej klasie rozgrywkowej.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Michał

Wiecie od 19 lat jestem wiceprezesem klubu obecnie gramy w klasie A ale graliśmy też w klasie O i przez te
19 lat nawet raz nie byliśmy ukarani przez ozpn w Piotrkowie. Dletego śmieszą mnie te wasze uwagi, nie łamcie przepisów a nikt nie będzie was karał. Ja wiem,że są kluby, które chciałyby aby ich przepisy nie dotyczyły, ale ciekawie wyglądałyby mecze kiedy jedna drużyna grałaby fer a druga tak jak by chciała. Całe szczęście, że ktoś czuwa nad tym aby nie było wolnoamerykanki.

Miska

Uważam,że Prezes ŁZPN-u powinien coś pomyślęć nad zmianą Prezesa / Kierownika piotrkowskiej delegatury. Powinna to być osoba młoda,ambitna z nowymi pomysłami na piłkę w naszym regionie, osoba która ma dobry kontakt z przedstawicielami poszczególnych klubów.- takie osoby napewno się znajdą.
Do młodzieży świat należy 🙂

Ona

Ooo

rks-radomsko-keeza