AKTUALNOŚCI
Piotrków: Przestała istnieć zakładka Na Żywo

Znika jedno z kultowych miejsc z wynikami piłkarskimi w internecie. Od 14 lat kibice piłkarscy w okręgu piotrkowskim, ale nie tylko, przyzwyczajeni byli do tego, że najszybciej wyniki znaleźć mogli w zakładce Na Żywo na stronie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. W związku z reorganizacją struktur piłkarskich postanowiono zaprzestać informowania o rezultatach.

Po raz ostatni z zakładki na Żywo można było korzystać w czasie ostatniego weekendu (28-29 września). Łódzki Futbol postara się wypełnić lukę i najszybciej, jak to możliwe, informować o wynikach meczów z boisk okręgu piotrkowskiego. Będziemy również prowadzić klasyfikację najlepszych strzelców piotrkowskiej klasy okręgowej, oraz robić tradycyjne podsumowania kolejki w tej klasie rozgrywkowej.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ona

…ooo

Piotrków

Paweł Cukiernik na prezesa OZPN Piotrków …Stasiu leśny dziadek

Piotrków

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS

darek

Ta calaPiotrkowska si(p)ta jest najgorszą delegatrą w kraju!!!!! kolesiostwo,uklady, i wyzyskiwanie pieniędzy od klubów….w zadnym okręgu pilkarskim w kraju nie ma czegos takiego jak karanie klubów za wulgarne zachowanie kibiców!!!!! klub ma odpowiadać za przykladowego gienka który wypije 3 piwa i bedzie obrażał sędziego??? co to ma byc?to w takim razie w ekstraklasie dlaczego kur….y sypią sie w stronę sędziów od pilkarzy po tysiące kibiców i pzpn tego nie karze??proszę mi to wytłumaczyc,przeciez to jakas abstrakcja….

Szanowny Pan

Kochanyyyyyy nie będzie nic.