Kolejny remis rezerw ŁKS Łódź w IV lidze

Rezerwy ŁKS Łódź, które są beniaminkiem IV ligi łódzkiej, zremisowały w sobotę z KS Sand Bus Kutno 2:2, choć do przerwy przegrywały 0:2. Jedną z bramek dla drużyny gospodarzy strzelił Ukrainiec Jewhen Radionow. To drugi gol tego piłkarza w IV lidze. Popularny wśród kibiców Żenia długo pauzował ze względu na kontuzję, a treningi rozpoczął niespełna dwa tygodnie temu.

Goście rozpoczęli to spotkanie z animuszem i już w 15. minucie objęli prowadzenie po strzale Kamila Wielgusa. Tuż przed przerwą na 2:0 dla przyjezdnych podwyższył doświadczony Piotr Gawlik.
Po zmianie stron do ataku ruszyli łodzianie i w 61. minucie Jewhen Radionow pokonał bramkarza gości. Niespełna kwadrans później był już remis. Tym razem Michała Sokołowicza pokonał Jakub Piela. Dwie minuty po tej akcji szansę mieli goście, ale Łukasz Dynel zmarnował rzut karny. Jego strzał obronił Michał Snochowski.

ŁKS II Łódź – KS Sand Bus Kutno 2:2 (0:2)
Bramki: Jewhen Radionow 61, Jakub Piela 72 – Kamil Wielgus 15, Piotr Gawilk 44

ŁKS II: Arndt (18′ Snochowski) – Tazbir, Dampc, Lorenc, Rozmus – Sajdak, Sójka, Łuczak (23′ Karlikowski), Piela – Wolski, Radionow.

KS Sand Bus Kutno: Sokołowicz – Sobczak, Gawilk, Periżhok, Dąbrowski (70′ Kowalczyk) – Świątkiewicz (75′ Bartos), Dynel, Wielgus, Górczyński (63′ Ostrowski) – Kralkowski, Adamczyk