Gatta Active nadal z kompletem punktów

Cztery mecze i komplet punktów, to bilans Gatty Active Zduńska Wola w ekstraklasie futsalu. W sobotnie popołudnie podopieczni grającego trenera Marcina Stanisławskiego wygrali w hali przy ul. Złotej 67 z Piastem Gliwice, 4:2, choć do przerwy na tablicy wyników było 1:1. Jedną z bramek strzelił szkoleniowiec, który dał prowadzenie swojej drużynie 2:1.

Nieoczekiwanie, to Piast wyszedł na prowadzenie po golu Douglasa Fereiry. Tuż przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził niezawodny Daniel Krawczyk.
W 22 minucie grający trener miejscowych pokonał bramkarza Piasta, a potem gola dołożył Igor Sobalczyk. Piast szybko zdobył kontaktową bramkę, ale w 25. minucie wynik meczu ustalił Michał Marciniak.

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice 4:2 (1:1)
Bramki: Daniel Krawczyk 20, Marcin Stanisławski 22, Igor Sobalczyk 23, Michał Marciniak 25 – Douglas Fereira 11, Michał Grecz 24

Gatta: Słowiński, Quiles – Stanisławski, Olczak, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Leonardo, Marciniak, Krawtsov, Szymczak, Bonifacio