Nerwowo i czerwono w Niechcicach

Piotrkowska delegatura ŁZPN zmuszona będzie zająć się wydarzeniami, do jakich doszło w końcówce spotkania klasy A pomiędzy Startem Niechcice i LKS Dobryszyce. Atmosfera była na tyle gęsta, że dwóch zawodników pobiło się między sobą, otrzymując bezpośrednie czerwone kartki. Piłkarskie boisko w ring bokserski zamienili Dawid Krasoń (Start Niechcice) i Sebastian Machnik (LKS Dobryszyce).

Ich zachowanie opisane zostało w protokole meczowym jako gwałtowne i agresywne – uderzenie przeciwnika pięścią w klatkę piersiową. Problemy może mieć również klub z Niechcic. Jak opisuje sędzia – dopiero od 90 minuty przedstawiciele służby porządkowej byli oznakowani. O decyzjach piotrkowskiej delegatury postaramy się poinformować, o ile oczywiście takowe informacje zostaną nam udzielone.