ŁKS Łódź przegrał sparing z Wisłą

Beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź, aby utrzymać rytm meczowy, rozegrał w sobotę wyjazdowy sparing z Wisłą Płock. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:0 (0:0). To druga w tym sezonie porażka łodzian z zespołem z Płocka. W meczu ligowym Wisła triumfowała bowiem 2:1. 20 października łodzianie zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze o ligowe punkty.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Na początku drugiej odsłony gola strzelił Oskar Zawada, a w 76. minucie piłkę do własnej bramki skierował Artur Bogusz.

Wisła Płock – ŁKS Łódź 2:0 (0:0)
Bramki: Oskar Zawada 50, samobójcza, Artur Bogusz 76
ŁKS: Malarz (46′ Arndt) – Bogusz, Rozwandowicz, Dampc, Klimczak (65′ Grzesik) – Pyrdoł (46′ Ratajczyk), Kalinkowski (46′ Ramirez, 88′ Kujawa), Srnić, Trąbka (65′ Sajdak), Wolski – Bryła