AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do kadry Under 13

Reprezentacja ŁZPN U-13 (rocznik 2007) 23 października (środa) powalczy z drużyną Świętokrzyskiego ZPN. Spotkanie zostanie rozegrane w Nowinach k. Kielc. Początek meczu zaplanowano na 11:00. Dzień wcześniej na obiekcie SMS im. Kazimierza Górskiego w Łodzi rozpocznie się zgrupowanie, na które trenerzy Kornel Błażejewski i Bartłomiej Kondracki powołali 18 zawodników.

Na obiekcie przy ul. Milionowej 12 mają się stawić: Kacper Madejak, Oliwier Szkudlarek, Maksymilian Wojciechowski, Jan Krysiak, Tymoteusz Kunat, Mateusz Książek, Jakub Szubert (ŁKS), Karol Nawrocki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Marcin Żyła, Szymon Brzeziński, Bartosz Chądzyński, Jakub Dryzner (Widzew), Antoni Stępień (Termy Uniejów), Dawid Siedlak, Dominik Bajurski (UKS Piotrcovia), Łukasz Karmazyn (Widok Skierniewice), Tobiasz Mras i Alan Siwek (GKS Bełchatów).

Źródło: lzpn.org

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
edson1

śledzę powolania do kadr województwa i zawsze się zastanawiam dlaczego w nich nie ma młodzieży z okręgu sieradzkiego. Nie wierzę że
nie ma zdolnych dzieci; jedyne wytłumaczenie to po prostu brak skautingu na tym terenie i przez te zaniechanie dużo talentów jest nie zauwazonych. A tak duzo się mówi na ten temat i nic.