AKTUALNOŚCI
W Szadku zagrają w sobotę dla Kamila

Sobotni mecz 11. kolejki sieradzkiej klasy A (grupa II) pomiędzy Victorią Szadek i Wartą II Sieradz będzie spotkaniem na absolutnym szczycie. Zagrają lider i wicelider tabeli. Pojedynek, który rozpocznie się o 15:00, zapowiada się ciekawie od strony sportowej, ale będzie miał też inny, bardzo ważny cel.

Victoria zorganizuje bowiem zbiórkę pieniędzy i licytację gadżetów dla wiernego kibica klubu, mieszkańca Szadku Kamila Kacprzaka. Kamilowi grozi amputacja nogi a ratunkiem jest jak najszybsza operacja, która jednak wiąże się z dużymi kosztami.

Zawodnicy Victorii będą również zbierać pieniądze na ulicach Szadku, a klub prosi kibiców o jak najliczniejsze przybycie na szlagierowe spotkanie.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Andrzej

Wszystko fajnie. Ale przydalby sie n7mer konta bankowego dla kibicow innych klubów, ktorzy chcieliby pomóc. Pozdrawiam z druzyny Rusca

Marek

Bedzie transmisja na zywo na hattrick.tv Boisko mamy straszne ale za to normalnych rozmiarow no i jednakowe dla obu druzyn. Za rok juz bedzie inne boisko wiec to zaszczyc zagrac jeszcze raz na tym legendarnym boisku. I najwazniejszy jest cel a nie otoczka.

Kibic

Ma byc tez trabsmisja na zywo meczu przez hatriktv

Kibicopodobny

Boisko w w tym Zadku katastrofa