Na weekend zaplanowano kolejne mecze ligowe w okręgu łódzkim. Lider tabeli klasy okręgowej, niepokonany w lidze, Widzew II Łódź zmierzy się na wyjeździe z LKS Rosanów. Za to zespoły dwóch grup klasy B rozegrają ostatnie w rundzie jesiennej mecze o punkty. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań, choć trzeba pamiętać, że może się ona zmienić.
Klasa okręgowa
(sobota – 19 października)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów – Wyderkiewicz
15:00 – LKS Sarnów – KKS Koluszki – Janasik
15:30 – Włókniarz Pabianice – Stal Głowno – Sekuterski
16:00 – GKS Ksawerów – Zawisza Rzgów – Adamczyk
16:00 – LKS Rosanów – Widzew II Łódź – Kaźmierczak
(niedziela – 20 października)
11:00 – KS II Kutno – GLKS Dłutów – Lewandowski
15:00 – UKS SMS Łódź – PTC Pabianice – Siercha
Klasa A
Grupa I
(sobota – 19 października)
15:00 – Jagiellonia Tuszyn – Iskra Dobroń – Szymczyk
16:00 – Jutrzenka Bychlew – AKS SMS Łódź – Musiał
17:00 – Victoria Łódź – Włókniarz Konstantynów – Kuś
(niedziela – 20 października)
14:00 – Orzeł Piątkowisko – Start Łódź – Przybylak
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Sparta Łódź – Śpiewak
Grupa II
(sobota – 19 października)
14:00 – Kolejarz Łódź – Czarni Smardzew – Niemiec
14:30 – Polonia Andrzejów – Sport Perfect Łódź – Sabat
15:00 – LKS Gałkówek – Milan Club Polonia Łódź – Zdziaszek
16:00 – LKS Różyca – Błękitni Dmosin – Gradecki
16:00 – LZS Justynów – MKP-Boruta II Zgierz – Balwierz
(niedziela – 20 października)
14:00 – Włókniarz Zgierz – Struga Dobieszków – K. Walczak
Grupa III
(sobota – 19 października)
15:00 – Bzura Młogoszyn – Sazan Pęczniew – Przybysz
15:30 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – R.Walczak
17:00 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Sadowski
(niedziela – 20 października)
14:00 – Victoria Grabów – Bzura Ozorków – Chrustowski
14:00 – Ostrovia Ostrowy – KS Żychlin – Anielak
15:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – Czerwieniec
15:30 – Grom Powodów – Victoria Rąbień – Bednarski
Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 października)
14:30 – Metalowiec Łódź – Iskra Głowno – Leszczyński
(niedziela – 20 października)
11:00 – Start Szczawin – Saints Łódź – Michalski
12:00 – KP Byszewy – AMII II Łódź – Najder
15:00 – Victoria II Łódź – Sokół Lutomiersk – Koper
15:30 – Milan Club Polonia II Łódź – ŁKS III Łódź – Rochalski
Grupa II
(sobota – 19 października)
15:00 – Górnik Łęczyca – LKS Dąbrówka – Siech
(niedziela – 20 października)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Santos Czerchów – Becht
11:00 – Kanarki Małachowice – Orzeł Wróblew – B. Wolski
12:00 – Sokół Skromnica – LKS Modlna – Leszczyński
13:00 – GKS Byszew – Zryw Śliwniki – M. Wolski
Grupa III
(sobota – 19 października)
15:00 – Błękitni Ciosny – Huragan Swędów – Rochalski
(niedziela – 20 października)
11:00 – LKS Gieczno – Powstaniec Dobra – Siech
12:00 – Sokół Popów – Expom Krośniewianka – Rzetecki
15:30 – LKS II Gałkówek – Pogoń Rogów – Żywica
to samo dotyczy sedziego linioweho, mecz rozyca /dmosin. 3 karne policzone z niczego. skandal to obsada meczy kimś takim. koza latajaca przy lini.
zapraszam do obejrzenia pracy pana sekuterskiego to co ten facet zrobil na meczu wlokniarza ze stala to sa jaja nie dosc ze nie panowal na boisku to pokazujac karetki za bluznierstwa tylko w jedna strone to sam bluznil na zawodnikow zas po meczu ostentacyjnie gratulowal zwyciestwa graczom stali mam juz prawie 60 lat nie umijszajac zwyciestwa stali ale takiego zachowania sedziego to dawno nie widzialem i mysle ze w lzpn cos ztym panem zrobia bo ten pan ze swoim zachowaniem nie powinien sedziowac nawet b kklasuy
Sprawdzajcie informacje o godzinach, coś Wam się rozjechało!!