AKTUALNOŚCI
Termy Ner Poddębice ze sponsorem tytularnym

Do grona głównych sponsorów klubu dołączyło aleksandrowskie przedsiębiorstwo Tomadex S.C., właściciel marki KEEZA. Na mocy porozumienia z władzami klubu oraz dzięki współpracy z Burmistrzem Poddębic, Piotrem Sęczkowskim, do nazwy klubu dodany zostanie człon KEEZA, a wszystkie drużyny będą występować w rozgrywkach jako KEEZA Termy Ner Poddębice.

Promocja plecaki sportowe keeza

Ponadto, wszystkie zespoły (seniorzy oraz młodzież) będą występowały w sprzęcie firmy KEEZA. Firma Tomadex S.C. powstała w 2004 roku i jest obecnie największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej.

Współpracuje z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek związanymi z Ligą Europy oraz Ligą Mistrzów. Firma produkuje również sprzęt i gadżety sportowe dla zespołów z Ameryki Północnej, Afryki oraz Azji.

źródło: termyner.poddebice.pl

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Prezesi i działasze nie mają w tym temacie nic do powiedzenia, jak przychodzi do klubu sponsor z workiem pieniędzy, piłek czy innych koszulek z logiem swojej firmy.
Muszą się zgodzić na to co chce sponsor, bo inaczej nici z kontraktu sponsorskiego.
Zakaz umieszczania nazwy sponsora powinien byc nałożony odgórnie przez PZPN, jeśli ktoś chciałby zmienić nazwę klubu czyli dodać jakiś członek do nazwy, to powinno to byc traktowane jak zgłaszanie nowego klubu i gra od Klasy B.

Janusz

Sponsor w nazwie klubu… glupota jakich mało. Apeluję do Prezesów i działaczy szanujcie się i szanujcie swoje kluby. Nie pozwalajcie na takie rzeczy.