AKTUALNOŚCI
Termy Ner Poddębice ze sponsorem tytularnym

Do grona głównych sponsorów klubu dołączyło aleksandrowskie przedsiębiorstwo Tomadex S.C., właściciel marki KEEZA. Na mocy porozumienia z władzami klubu oraz dzięki współpracy z Burmistrzem Poddębic, Piotrem Sęczkowskim, do nazwy klubu dodany zostanie człon KEEZA, a wszystkie drużyny będą występować w rozgrywkach jako KEEZA Termy Ner Poddębice.

Promocja plecaki sportowe keeza

Ponadto, wszystkie zespoły (seniorzy oraz młodzież) będą występowały w sprzęcie firmy KEEZA. Firma Tomadex S.C. powstała w 2004 roku i jest obecnie największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej.

Współpracuje z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek związanymi z Ligą Europy oraz Ligą Mistrzów. Firma produkuje również sprzęt i gadżety sportowe dla zespołów z Ameryki Północnej, Afryki oraz Azji.

źródło: termyner.poddebice.pl
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
maksym
8 miesięcy temu

Ja myślę że tutaj nie potrzeba 2,3 konkretnych ludzi tylko powinno się wywalić trenera gdyż nie poznał się na talencie KRYSTIANA „CRISTIANO” OLIŃSKIEGO którego od 2 tygodni już nie ma w Poddębicach bo się obraził.
Swoją drogą mam propozycję – Czy Redakcja ŁF mogłaby ufundować jakąś nagrodę dla Trenera który pozna się na talencie Krystiana oraz będzie odpowiadał jego Tacie? Z góry dziękuje

Kamil
8 miesięcy temu

2,3 konkretnych ludzi do gry i utrzymanie pewne.

Kibic
8 miesięcy temu

Żeby się utrzymać to 90% składu do wymiany jeśli nie więcej.Miłego dnia.

Kamil
8 miesięcy temu

Mam nadzieję że pozyskanie nowego sponsora pociągnie za sobą transfery w przerwie zimowej i Keeza Termy Ner utrzyma się w czwartej lidze.

Szara eminencja
8 miesięcy temu

Już się nie mogę doczekać tych przyśpiewek z „pełną” nazwą klubu.

A tak serio, to już Termy Ner do siebie nie pasowały. A teraz to będzie potrójna kumulacja.
#Stop sponsorom w nazwach klubów.