AKTUALNOŚCI
Pilica Przedbórz ma nowego bohatera

O tym, że Dawid Łuczyński to człowiek wielu talentów nie trzeba nikogo przekonywać. Jest sędzią, obsadowcem w piotrkowskiej delegaturze, działaczem Pilicy Przedbórz, organizatorem piłkarskich turniejów, a jak się okazuje, potrafi również wspomóc swój klub grając na pozycji bramkarza. Zdecydował się na występ ze Szczerbcem Wolbórz po 10 latach przerwy.

Trzech bramkarzy zgłoszonych do rozgrywek nie mogło dziś zagrać w zespole Krzysztofa Kowalskiego. Mateusz Sobczyk pojechał na studia, Jakub Krawczyk jest kontuzjowany, a Pawła Zalasa zatrzymały zawodowe obowiązki. W bramce mógł stanąć Marek Jończyk (zawodnik z pola), ale na ochotnika zgłosił się Łuczyński. Już w 1. minucie Szczerbiec strzelił bramkę, ale później było już lepiej. – Dawid musiał się rozruszać. Później przypomniał sobie to, że kiedyś nieźle się ruszał i obronił kilka sytuacji podbramkowych. Wygraliśmy 5:1, a bohaterem jest nieoczekiwany bramkarz – relacjonuje ze śmiechem Grzegorz Marchewka, kierownik Pilicy.

To był jeden występ, niech bronią bramkarze. Ja jestem od czegoś innego. Jutro sędziuję dwa spotkania klasy A. Na świętowanie również nie ma czasu, wypiję może symboliczne piwko. W niedzielę o 11:00 wychodzę na boisko w Gorzędowie, a o 14:00 w Gorzkowicach – mówi Łuczyński.

19
Dodaj komentarz

19 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
16 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Hahaaa

Kornaś moze niech trener Cie doceni ?:) czy musisz sam komentarzami ?

Wojtas

Wg mnie bohater jak już jakiś był to na pewno nie bramkarz a bardziej Kornas obrona pewnie się spisywala ogólnie cała drużyna nieźle zagrała na tych wertepach,Wolbórz za to nic nie zaprezentował sobą poza kilkoma wypadami.

Przedbórz

Jończyk za gre sie wez a nie za komentowanie. Chociaz w tym wieku to tylko komentowanie Ci zostaje

Obserwator

Do Maric dokładnie masz racje 🙂 albo by pochwalili 36 letniego Kornackiego ze strzelił 2 bramki a tu jakieś głupoty pisane , masakra jeszcze niech napiszą ze mecz wygrał Pilicy to pęknę ze śmiechu