Przy Milionowej zabrakło wygranej

To było bardzo udane piłkarskie popołudnie dla kibiców piłkarskich, którzy zdecydowali się przyjść na obiekty Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej. Organizatorzy spotkania pomiędzy TME Grot SMS Łódź i Czarnymi Sosnowiec zadbali o odpowiednią oprawę. Był to prawdziwy piłkarski piknik. Zabrakło jedynie zwycięstwa. Łodzianki przegrały 0:1 (0:1).

Doświadczony zespół z Sosnowca strzelił już w 15. minucie bramkę i później kontrolował wynik. Podopieczne Marka Chojnackiego miały swoje sytuacje, szczególnie w drugiej połowie. Pod bramką rywalek brakło jednak skuteczności oraz piłkarskiego szczęścia. To druga w tym sezonie przegrana TME Grot SMS. Z szesnastoma punktami na koncie łódzki zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli. Prowadzi zaś Medyk Konin.

W 10. kolejce Ekstraligi łodzianki zmierzą się na wyjeździe z Mitechem Żywiec. Mecz odbędzie się w niedzielę (27 października) o 12:00.