AKTUALNOŚCI
Janusz Dziedzic odnalazł się w Skalniku

Czy pamiętają Państwo jeszcze Janusza Dziedzica? Wychowanek MKS Dębica na szerokie piłkarskie wody wypłynął w Piotrkowie Trybunalskim i GKS Bełchatów. W najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 91 meczów, strzelając 20 bramek. 39-letni zawodnik zgłoszony został do Skalnika Sulejów i ma pomóc w walce o awans do IV ligi łódzkiej.

Pierwszy mecz w piotrkowskiej klasie okręgowej nie poszedł mu jednak zbyt dobrze. Na boisko wszedł w 60 minucie, a jego drużyna przegrała 0:2 z najgroźniejszym rywalem do awansu – KS Niedośpielin.

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Docent

Berensztajna do środka porozrzucalby trochę i może co z wolnego by ukuł z Edkim w środku robotę by jeszcze robili.Piechna Grzesiu myśli o powrocie a na okręgówki to kiełbasa robotę jeszcze by zrobił i parę sztuk by ubił.Zbyszek Miler w bramce ostoja spokoju i wtedy można myśleć o czymś więcej..

Kibic miejscowy

Budowa drużyny kompletnie bez pomysłu na przyszłość, ściąganie zawodników na ” już ” nic dobrego nie wróży.Młodzież odstawiona na bok, miejscowi pogrywają w okolicznych klubach a na mecze chodzi się oglądać ” łodziaków” czy też 38l + . Klimat jest , kibice są , szkoda że tak to wygląda…