Pierwsza porażka rezerw Widzewa Łódź

W hicie jesieni łódzkiej klasy okręgowej lider tabeli Widzew II Łódź przegrał na swoim boisku z wiceliderem Stalą Głowno 0:1 (0:0). Gola, na kilka minut przed końcem spotkania, strzelił Dawid Szymczak. Była to pierwsza w tym sezonie porażka drużyny trenera Jakuba Grzeszczakowskiego, która pozostała wprawdzie liderem tabeli, ale ma już tylko dwa punkty przewagi nad Stalą Głowno.

To było dobre i zacięte spotkanie. Od 60 minuty Widzew II grał w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Marcela Gąsiora. W najbliższej kolejce Stal czeka mecz z Zawiszą Rzgów, a Widzew II zagra derbowe spotkanie z UKS SMS.