AKTUALNOŚCI
Widzew II Łódź znów stracił punkty

Jeszcze niedawno rezerwy Widzewa Łódź szły jak burza w klasie okręgowej i wydawały się być pewnym kandydatem do mistrzostwa jesieni. Tymczasem w sobotę mogą stracić pierwsze miejsce w ligowej tabeli na rzecz Stali Głowno. To dlatego, że podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego zdobyli w dwóch ostatnio rozegranych meczach zaledwie punkt.

W czwartek widzewiacy zremisowali na wyjeździe małe derby Łodzi z UKS SMS 2:2 (2:1). Gole dla UKS SMS strzelili: Artur Lidmann oraz Kamil Szulc. Dla Widzewa Jakub Telestak oraz Mateusz Malec. Całą drugą połowę miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z graczy.

W Widzewie II grał za to tylko jeden piłkarz z szerokiego składu drugoligowca. To Kamil Piskorski. W sobotę wicelider tabeli Stal Głowno zagra u siebie z Zawiszą Rzgów i jeśli zwycięży to zrówna się punktami z Widzewem II. Zostanie jednak liderem tabeli, bo pokonała łodzian w bezpośrednim meczu 1:0.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Niestety ale to Ty nie masz racji, jeśli Stal wygra mecz to będzie liderem.
Sprawdz tabele IV ligi, grupa: małopolska (wschód) po 14 kolejkach tam jest taka sytuacja: lider wygral mecz bezpośredni z wiceliderem, a ma gorszy bilans bramek, mniej bramek zdobytych i wiecej straconych niż wicelider.

Greygoose

Jedni i drudzy to miejscowi 🙂

Kord

Kiedy zrozumiecie że Grzeszczakowski nie nadaje się na trenera.

Wujo

Mylicie się. Liderem nadal będzie Widzew. Dopóki nie zostaną rozegrane oba mecze bezpośrednie to liczone są bramki