AKTUALNOŚCI
Obsada sędziowska szczebla centralnego

Aż trzech sędziów z WS Łódź wyznaczonych zostało przez PZPN do poprowadzenia spotkań 16. kolejki I ligi. To: Zbigniew Dobrynin, Paweł Pskit (na zdjęciu) i Paweł Malec. Poznaliśmy również nazwisko arbitra, który poprowadzi niedzielne spotkanie Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów (początek o 15:00). To Tomasz Wajda z Żywca.

Najwcześniej swoją weekendową pracę z gwizdkiem rozpocznie Dobrynin. O 12:40 w sobotę (2 listopada) zaplanowano spotkanie Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom. 24 godziny później (niedziela, 3 listopada – 12:40) Paweł Pskit rozpocznie mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz, a o 15:00 zaplanowano początek meczu GKS Tychy – Stomil Olsztyn, które to spotkanie sędziował będzie Paweł Malec.

Jeśli chodzi o II ligę to Albert Różycki wyznaczony został do poprowadzenia sobotniego spotkania 16. kolejki pomiędzy GKS Katowice i Stalą Stalowa Wola (początek o 17:00), a niedzielny mecz Widzew Łódź – Resovia sędziował będzie Paweł Dziopak z Tychów. To spotkanie rozpocznie się o 13:05.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments