AKTUALNOŚCI
„Złoty But” dla Damiana

Ceremonia wręczenia nagrody odbyła się przed piątkowym treningiem. Pod „Złotym Butem” widniał napis. „Nagroda specjalna – odkrycie okresu przygotowawczego – zima 2011”.


tomadex wszystko dla kibica

Buta wręczył uroczyście kapitan zespołu Marcin Mięciel, w obecności wszystkich kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego.
W ostatnim odcinku „ŁKS Media Lunchu” Damian Seweryn z wrodzonym sobie wdziękiem i żartem stwierdził, że czuje się odkryciem okresu przygotowawczego, bo jeszcze kilka tygodni temu nie przypuszczał, że będzie wiosną kandydował do gry na prawej obronie. – Śmiesznie to wyszło, a koledzy w szatni już następnego dnia podchwycili temat. Nie wiedziałem nawet, że mamy w zespole artystów, którzy potrafią wykonać tak wspaniałego „Złotego Buta” – mówił uśmiechnięty Damian i bez wahania zgodził się pozować do zdjęcia z otrzymaną pamiątką. – Absolutnie nie gniewam się na kolegów za ten żart. Cały incydent świadczy o tym, że atmosfera w naszej szatni jest doskonała. Potrafimy się śmiać nie tylko z innych, ale także z siebie – dodał niedawny pomocnik, a dziś obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego.

Źródło: ŁKS Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments