Omega Kleszczów wraca na właściwe tory

Siedem bramek obejrzeli kibice w Zgierzu gdzie miejscowy MKP-Boruta przegrał z Omegą Kleszczów 3:4 (1:1) w spotkaniu 15. kolejki IV ligi łódzkiej. Gospodarze jeszcze w 67. minucie prowadzili 3:2, ale końcówka należała do Omegi. Dla drużyny prowadzonej przez Marcina Zimocha to druga wygrana z rzędu. Po dwie bramki strzelili: Paweł Kowalski (Omega) i Patryk Pietrasiak (MKP-Boruta).

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Prowadzenie dał Omedze jej kapitan Paweł Kowalski, a wyrównał tuż przed przerwą Patryk Pietrasiak. Druga odsłona była znacznie ciekawsza. Dwukrotnie gospodarze wychodzili na prowadzenie, ale kleszczowianie nie odpuszczali. Mało tego – zadali w 78. minucie decydujący cios, a zwycięskiego gola strzelił Robert Tomesz.

MKP-Boruta Zgierz – Omega Kleszczów 3:4 (1:1)
Bramki: Patryk Pietrasiak 42, 55, Michał Madejski 51 – Paweł Kowalski 23, 53, Adrian Ociepa 67, Robert Tomesz 78

MKP-Boruta: Wężyk – Siennicki, Kamiński (65′ Bagrodzki), Dominik Kowalski, Madejski – Markowski (76′ Fudała), Pękała, Najdyszak, Kacela – Wiśniewski (57′ Werner), Pietrasiak

Omega: Paweł Wiśniewski – Zieliński, Robert Kowalik, Mielczarek (85′ Mateusz Roczek), Kuliberda – Michalak, Ociepa, Tomesz (88′ Szóstakiewicz), Paweł Kowalski, Pieniążek – Krzysztof Kowalski (82′ Saternus)