AKTUALNOŚCI
Nie będzie w IV lidze meczów awansem

ŁZPN nie zamierza przedłużać ligowej jesieni w IV lidze łódzkiej. Tym samym piłkarze ostatnią kolejkę w tym roku rozegrają 16 i 17 listopada. Nie będzie rozgrywanych meczów awansem, gdyż jak przekazał Łódzkiemu Futbolowi prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak – wiosna jest długa i spokojnie można będzie znaleźć 17 terminów, nawet jeśli aura w marcu nie będzie sprzyjająca.

Nikt nas nie goni i nie widzę potrzeby, aby uszczęśliwiać kogoś na siłę. Rozegramy 17 kolejek jesienią i 17 kolejek wiosną. Nie przewidujemy pierwszej kolejki wiosennej rozgrywać awansem 23 i 24 listopada. Spokojnie dogramy sezon w przyszłym roku – powiedział Kaźmierczak.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Odnowiciel

17 meczów dla klubu A klasy w jednej rundzie to naprawdę genialny pomysł ! Połączuć grupę 3 i 4 okręgu sieradzkiego i mają dużo więcej grania. 1 i 2 grupę zostawić bez zmian, w grupach 1 i 2 b klasy zostawić awan dwóch najlepszych drużyn bez beznadziejnych baraży matomiast w stworzonej trzeciej grupie zrobić awans dla pierwszych 3 drużyn i każdy będzoe zadowolony nie jest to takie trudne do wymyślenia ! A związek robi coś bez pomyślunku byle zrobić. Co to ma na celu ? Proszę popatrzeć jak w A klasach grają drużyny które awansowały !

Wilk

Panie Prezesie. Kto wymyśla jakieś bezsensowne baraże w B klasach okręgu sieradzkiego o awanse i w A klasie o utrzymanie?!! Jak to ma wyglądać ?! I nie robi się tego w takcie trwania sezonu! ŻENADA