AKTUALNOŚCI
TS Janiszewice lepszy przy jupiterach

W późny środowy wieczór na sztucznym boisku MOSiR Sieradz rozegrano przy jupiterach zaległy mecz sieradzkiej klasy okręgowej w którym TS Janiszewice pokonało LZS Brąszewice 1:0 (0:0). Gola, w 70 minucie, strzelił były zawodnik i grający trener Pogoni Zduńska Wola Grzegorz Kaleta. Była to jego dziewiąta bramka w tym sezonie.

Drużyna z Janiszewic ma 33 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli sieradzkiej okręgówki. Prowadzą Czarni Rząśnia – 34 punkty. W bezpośrednim meczu lider tabeli pokonał ekipę z Janiszewic 4:2. Trzeci w rankingu MLKS Konopnica zdobył dotychczas 29 punktów. Do końca rundy jesiennej pozostały dwie kolejki.

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek

Prezes to drużyna zrobiona z łapanki. Co z tego, że zawodnicy z gminy Zduńska Wola jak swoich ludzi w odstawkę daliście. To jest typowy przykład napalenia się na … No właśnie na co? Na awans, na jakiś sukces. To jest tak niski poziom, że żal się robi jak się komuś płaci żeby wygrywać na tak niskim poziomie.

Prezes Ts

Ludzie co wy wiecie .? W Srodowym meczu wystąpił na 18 zawodników 12 z gminy Zduńska Wola , Urbaniak , Pluskota , Drzazga Kopciuch Kanty Plusiewicz Daniel Glowinkowski Kozłowski Stępień Gorzawski i kto tu nie gra swoimi ludźmi. ? Chyba ktoś inny a nie my.