AKTUALNOŚCI
TS Janiszewice lepszy przy jupiterach

W późny środowy wieczór na sztucznym boisku MOSiR Sieradz rozegrano przy jupiterach zaległy mecz sieradzkiej klasy okręgowej w którym TS Janiszewice pokonało LZS Brąszewice 1:0 (0:0). Gola, w 70 minucie, strzelił były zawodnik i grający trener Pogoni Zduńska Wola Grzegorz Kaleta. Była to jego dziewiąta bramka w tym sezonie.

dresy sportowe keeza

Drużyna z Janiszewic ma 33 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli sieradzkiej okręgówki. Prowadzą Czarni Rząśnia – 34 punkty. W bezpośrednim meczu lider tabeli pokonał ekipę z Janiszewic 4:2. Trzeci w rankingu MLKS Konopnica zdobył dotychczas 29 punktów. Do końca rundy jesiennej pozostały dwie kolejki.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
8 miesięcy temu

Do Ali drużyny na kilka sezonów .Błaszki,Konopnica,Rząśnia,Brąszewice,Karsznice,Zapole itp.kluby i tyle.A Janiszewice to zaciąg ze Zduńskiej Woli i młodzieży brak tak jak mówił Marek popieram.

Marek
8 miesięcy temu

Andrzej popieram. A gdzie młodzież albo ludzie z okolic?

Ali
8 miesięcy temu

I co Cię boli że na jeden sezon.pokaz mi drużynę na kilka sezonow

Andrzej
8 miesięcy temu

Przy jupiterach wieczorem super ale trzeba unikać tych sztucznych boisk bo na tym meczu znowu kontuzja zawodnika z Brąszewic nie jestem zwolennikiem takich boisk masakra.

Andrzej
8 miesięcy temu

Drużyna na jeden sezon jak kasy braknie to klasa B i teraz grają w kratkę z lepszymi drużynami bardzo dużo tracą bramek jak w Błaszkach czy Rząśni.