AKTUALNOŚCI
TS Janiszewice lepszy przy jupiterach

W późny środowy wieczór na sztucznym boisku MOSiR Sieradz rozegrano przy jupiterach zaległy mecz sieradzkiej klasy okręgowej w którym TS Janiszewice pokonało LZS Brąszewice 1:0 (0:0). Gola, w 70 minucie, strzelił były zawodnik i grający trener Pogoni Zduńska Wola Grzegorz Kaleta. Była to jego dziewiąta bramka w tym sezonie.

Drużyna z Janiszewic ma 33 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli sieradzkiej okręgówki. Prowadzą Czarni Rząśnia – 34 punkty. W bezpośrednim meczu lider tabeli pokonał ekipę z Janiszewic 4:2. Trzeci w rankingu MLKS Konopnica zdobył dotychczas 29 punktów. Do końca rundy jesiennej pozostały dwie kolejki.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
8 miesięcy temu

Prezes to drużyna zrobiona z łapanki. Co z tego, że zawodnicy z gminy Zduńska Wola jak swoich ludzi w odstawkę daliście. To jest typowy przykład napalenia się na … No właśnie na co? Na awans, na jakiś sukces. To jest tak niski poziom, że żal się robi jak się komuś płaci żeby wygrywać na tak niskim poziomie.

Prezes Ts
9 miesięcy temu

Ludzie co wy wiecie .? W Srodowym meczu wystąpił na 18 zawodników 12 z gminy Zduńska Wola , Urbaniak , Pluskota , Drzazga Kopciuch Kanty Plusiewicz Daniel Glowinkowski Kozłowski Stępień Gorzawski i kto tu nie gra swoimi ludźmi. ? Chyba ktoś inny a nie my.