AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Wielkimi krokami zbliża się koniec rundy jesiennej na boiskach okręgu łódzkiego. W najbliższy weekend rozegrane zostaną mecze przedostatniej kolejki w klasie okręgowej oraz klasie A. W klasie B ostatki w grupie trzeciej i  mecz zaległy w grupie pierwszej. Podajemy obsadę sędziowską tych spotkań, choć warto pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić i to bez podania przyczyn.

Klasa okręgowa
(sobota – 9 listopada)
13:00 – PTC Pabianice – Termy Uniejów – Przytuła
13:30 – Start Brzeziny – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
13:30 – KKS Koluszki – Stal Głowno – Faliszewski
13:00 – LKS Rosanów – Orzeł Parzęczew – Przybysz
(niedziela – 10 listopada)
11:00 – Widzew II Łódź – Zawisza Rzgów – Malec
11:00 – UKS SMS Łódź – KS II Kutno – Pionki
13:00 – Sokół II Aleksandrów – GKS Ksawerów – Sabat
13:00 – GLKS Dłutów – GLKS Sarnów/Dalików – Lewandowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 9 listopada)
13:00 – Iskra Dobroń – Jutrzenka Bychlew – Ciupa
13:00 – Orzeł Kazimierz – Włókniarz II Pabianice – Pionko
13:30 – Start Łódź – Włókniarz Konstantynów – Musiał
15:00 – KAS Konstantynów – Jagiellonia Tuszyn – Gradecki

Grupa II
(sobota – 9 listopada)
13:00 – Różyca – LZS Justynów – Dolny
13:30 – Polonia Andrzejów – Włókniarz Zgierz – Przybylak
(niedziela – 10 listopada)
11:00 – Błękitni Dmosin – Czarni Smardzew – Augustowski
11:00 – Sport Perfect Łódź – LKS Gałkówek – Strulak
12:00 – Struga Dobieszków – Kolejarz Łódź – Krzemiński
13:00 – Milan Club Polonia Łódź – Kalonka – Anielak

Grupa III
(sobota – 9 listopada)
13:00 – Victoria Rąbień – Malina Piątek – Różycki
13:30 – Bzura Ozorków – Kotan Ozorków – K. Walczak
13:30 – KS Żychlin – Kobra Leźnica Wielka – Majchrzak
13:30 – Sazan Pęczniew – LKS Świnice Warckie – Morawiec
(niedziela – 10 listopada)
11:30 – Grom Powodów – Bzura Młogoszyn – Sadowski
13:00 – Victoria Grabów – Ostrovia Ostrowy – Patora

Klasa B
Grupa I
(sobota – 9 listopada)
19:00 – Milan Club Polonia II Łódź – Victoria II Łódź – Wolski

Grupa III
(niedziela – 10 listopada)
11:00 – Błękitni Ciosny – Powstaniec Dobra – Żywica
12:00 – Sokół Popów – Pogoń Rogów – Becht
13:00 – LKS II Gałkówek – LKS Gieczno – Najder
13:00 – Expom Krośniewianka – KKS II Koluszki – A. Walczak

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o