Trwa zadyszka sieradzkiej Warty
Warta Sieradz przegrała mecz na szczycie IV ligi łódzkiej, na swoim boisku, z Orkanem Buczek 2:3. Drużyna z Buczku wzięła tym samym rewanż za wcześniejszą porażkę z zespołem z Sieradza w Pucharze Polski 2:3. Dla sieradzan była to druga z rzędu ligowa przegrana, można więc mówić o zadyszce zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Morawskiego.

Goście rozpoczęli to spotkanie z animuszem, ale znakomitą okazję na gola zmarnował były piłkarz Warty Dominik Cukiernik. W 28. minucie sfaulowany w polu karnym Orkana został Adam Patora i sędzia podyktował rzut karny dla Warty. Jedenastkę wykorzystał Łukasz Mitek. Na 2:0 podwyższył Patora, ale jeszcze przed przerwą Mateusza Wlazłowskiego pokonał jednak Hubert Berłowski z Orkana.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli nieoczekiwanie goście. Najpierw do remisu doprowadził Daniel Potakowski, a gola na wagę zwycięstwa strzelił rezerwowy Daniel Chwałowski. Wygrana gości jak najbardziej zasłużona. W Sieradzu natomiast robi się nerwowo, gdyż powiększa się strata Warty do KS Sand Bus Kutno.

Warta Sieradz – Orkan Buczek 2:3 (2:1)
Bramki: Łukasz Mitek 28 – karny, Adam Patora 44 – Hubert Berłowski 45, Daniel Potakowski 76, Daniel Chwałowski 83

Warta: Wlazłowski – Pawlak, Jaworski (87′ Sitarz), Brochocki, Mitek – Nawrocki (87′ Pluta), Chojecki (73′ Szulc), Płaneta, Filipiak – Patora, Zwoliński.

Orkan: Krystian Wojtczyk – Matuszczyk, Potakowski, Niciak, Lewandowski – Kowalski, Pałyska, Berłowski. Kacper Wojtczyk – Cukiernik (56′  Chwałowski), Orski