AKTUALNOŚCI
Marszałkowski turniej w Sieradzu

W najbliższą sobotę (16 listopada) rozegrany zostanie w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Łokietka w Sieradzu Marszałkowski Turniej o mistrzostwo okręgu. Będą to jednocześnie eliminacje do turnieju wojewódzkiego. Awansują dwie najlepsze drużyny. Do rywalizacji stanie 11 drużyn rocznika 2009.

Przed pierwszym meczem zaplanowano losowanie grup przez trenerów drużyn. Początek turnieju o 9:00. Grać będą: UMKS Ostrówek, Jutrzenka Warta, Victoria Szadek, Fuminio Łask-Kolumna, MKS Zduńska Wola, Akademia Sportu Sieradz, Warta Sieradz, Pogoń Zduńska Wola, Talent Burzenin, Akademia Sportu Zawisza Pajęczno oraz MULKS Łask.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kolo
7 miesięcy temu

Więcej drużyn nie dało upchnąć na 9 ? Kiedy 2008 ,2007 ? W poprzednich edycjach górą była Warta z rocznikiem 2006. W finałach wojewódzkich zresztą też 1 i 2. Ktoś powtórzy sukces z naszego okręgu?

Kibic
7 miesięcy temu

OBIEKTYWNY masz trochę racji ale i w kilku punktach się mylisz. Faktem jest że akademie zatrudniają najchętniej trenerów bez licencji bo są tańsi. W związku z brakiem trenera z licencją grają w turniejach. Ale powód jest głębszy . Pan prezes w akademii ( nie każdy). Patrzy przez pryzmat pieniędzy więc oszczędza na wszystkim A jak się jeszcze nie zna na piłce to trener jeśli jest w akademii z licencją słyszy pytania po co mają grać w lidze , po co Ci sprzęt treningowyprzecież mają piłki itd.. trenerzy z pasją i wiedzą są w takich akademiach tłamszeni dlatego jest jak jest.… Czytaj więcej »

Obiektywny
7 miesięcy temu

Same akademie sportu … Jak to pięknie brzmi .. „Akademia” trenerzy wykształcenia maja ale czy mają praktykę? Ta piłka idzie w złym kierunku liczy się opłata na miesiąc i wynik w wieku dziecka . A przecież tu chodzi o to by nie Jaś był piłkarzem a dorosły Jan . Chyba niedługo będziemy mieli najwięcej „Akademii” na świecie. Byle wioski mają swoje „Akademie ” i rodzice dzieciaków walczą by oni mieli a nie drużyny seniorskie lecz kiedyś te dzieci będą też seniorami o gdzie będą grali jak coraz więcej tz „Akademii” wykrusza miejscowe kluby . A czemu ? A no temu… Czytaj więcej »