AKTUALNOŚCI
Sokół z Olimpią bez Woźniczaka

W weekend rozegranych zostanie większość meczów 17. kolejki (ostatnia rundy jesiennej) grupy pierwszej III ligi. Najlepszy obecnie zespół z województwa łódzkiego w tej lidze Sokół Aleksandrów gości w sobotę o 13:00 na swoim boisku Olimpię Zambrów. Trener gospodarzy Dawid Kroczek nie wystawi najsilniejszego składu, bo za żółte kartki pauzuje Przemysław Woźniczak.

gadzety kibica keeza

 

Będzie to przedostatni ligowy mecz Sokoła w tym roku na swoim boisku. 23 listopada w pierwszym meczu rundy wiosennej aleksandrowianie zmierzą się u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Dla niektórych piłkarzy Sokoła będą to pożegnalne mecze w tej drużynie. Jak udało się nam dowiedzieć liderem klasyfikacji skutecznych Bartłomiejem Maćczakiem (14 goli) interesują się kluby drugoligowe. Działaczom z Aleksandrowa trudno może być zatrzymać w klubie także Bartosza Kanieckiego i Artura Gieragę.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dynia
1 rok temu

I dotacje niech oda karatekom bo zabrał z konta klubu przeznaczoną dla karate wstyd dla anty prezesa ze Burmistrz wyłożył kasę na Mistrzostwa Świata a nie klub bo w kubie nie ma pieniedzy od lipca

Kamil
1 rok temu

Tylko ze działaczy na ten moment nie ma w klubie 🙂 Pawełek najpierw to niech pieniądze wypłaci