Trzy punkty Omegi Kleszczów w Zelowie

Omega Kleszczów bogatsza o trzy punkty. W prestiżowym meczu 17. kolejki IV ligi łódzkiej, w którym zagrały drużyny z powiatu bełchatowskiego kleszczowianie wygrali na wyjeździe z Włókniarzem Zelów 3:1 (2:0). Bohaterem meczu był Paweł Kowalski, który strzelił dwa gole i ma w tym sezonie na koncie już 16 bramek zdobytych na czwartoligowych boiskach.

Goście szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 19. minucie po golach Roberta Tomesza i Pawła Kowalskiego prowadzili 2:0. W 35. minucie czerwoną kartkę, za faul, ujrzał Bartosz Jachymski z Włókniarza. Kiedy w 73 minucie Paweł Kowalski podwyższył na 3:0 stało się jasne, że Omega będzie triumfować. Tak też się stało, choć miejscowi, za sprawą Piotra Boczkiewicza, zdobyli honorową bramkę.

Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów 1:3 (0:2)
Bramki: Piotr Boczkiewicz 79 – Robert Tomesz 13, Paweł Kowalski 19, 73

Zelów: Pajkert – Majsak, Bendkowski (72′ Jakub Dregier), Golański, Jachymski – Wdowiak, Śpiewak (46′ Boczkiewicz), Marcioch, Maciejewski (46′  Łucki) – Madej, Pawelec.

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik (84′ Morawski), Milczarek (84′ Olas), Kuliberda, Michalak (71′ Szóstakiewicz) – Tomesz (46′ Mateusz Roczek), Pieniążek, Paweł Kowalski, Serafin (70′ Saternus), Pieniążek – Krzysztof Kowalski