AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

W miniony weekend rundę jesienną zakończyły drużyny klas okręgowych skierniewickiej, sieradzkiej oraz łódzkiej. Najskuteczniejszym we wszystkich klasach okręgowych okazał się Michał Fabijański (na zdjęciu) ze Zrywu Wygoda – 19 bramek. Jego drużyna plasuje się na drugim miejscu w skierniewickiej okręgówce przegrywając tylko z Jutrzenką Drzewce.

Promocja plecaki sportowe keeza

Na miejscu drugim w skierniewickiej klasie okręgowej uplasował się Cezary Dominiak (Jutrzenka Drzewce) – 14 goli, a na trzecim Krystian Siatkowski (Jutrzenka Drzewce) – 13. Rafał Głębocki z Orląt Cielądz zdobył 12 bramek.

W okręgu sieradzkim triumfował Błażej Gajęcki z LKS Masłowice – 18. Kamil Krawczyk z TS Janiszewice strzelił 15 goli, natomiast Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki 14. Tomasz Marecki z TS Janiszewice 13. Kamil Dąbek z Czarnych Rząśnia zdobył 12 bramek, a Patryk Taranek ze Słowiana Dworszowice oraz Mateusz Kędzia z MLKS Konopnica po 11.

W okręgu łódzkim najskuteczniejszym piłkarzem okazał się Jakub Perek z KKS Koluszki – 15 goli. Na miejscu drugim Radosław Kuciński (Stal Głowno) i Filip Mihaljević (Widzew II) – po 14. Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów zdobył 12 bramek, a Marcel Sieroń z Widzewa II 11.

Tydzień temu zakończyła rozgrywki piotrkowska klasa okręgowa. W niej najskuteczniejszym piłkarzem jest, jak dotychczas, Adrian Malicki (KS Niedośpielin). Strzelił 15 bramek.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments