AKTUALNOŚCI
Kto zostanie trenerem Omegi Kleszczów?

Znakomity finisz w IV lidze łódzkiej zanotowała Omega Kleszczów, która w czterech spotkaniach wywalczyła dziesięć punktów. Drużynę poprowadził w tych meczach tymczasowy szkoleniowiec Marcin Zimoch, który poprzednio został odsunięty od pracy z pierwszym zespołem na rzecz Dariusza Bratkowskiego. Przed działaczami Omegi teraz trudna decyzja.

Pierwotnie Dariusz Bratkowski miał zostać do końca rundy jesiennej, ale istniało wtedy ryzyko, że Omega nie zdobędzie zakładanej liczby punktów w ostatnich spotkaniach pierwszej części sezonu. Stąd decyzja o powrocie na ławkę trenerską Marcina Zimocha. Nowy-stary szkoleniowiec szybko trafił do zawodników, a ci odwdzięczyli się dobrą grą.

Wiadomo, że Omega ma rozegrać przynajmniej jeden sparing przed przerwą zimową z rezerwami Rakowa Częstochowa. Nie wiadomo natomiast, kto poprowadzi zespół w rundzie wiosennej. W grę wchodzi kilka wariantów włącznie z pozostawieniem Zimocha. O szczegółach oczywiście będziemy informować.

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Wawrzek

Woźniak z orlika pisze negatywnie komentarze na wszystkich z Radomska.Ty czlowieku zajmij się soba,bo zostaniesz starym kawalerem. Wszystkich obrażasz , rozwody robisz , każda dziewczyna ma cię w d….Koledzy to samo.Pamiętaj karma wraca.