AKTUALNOŚCI
Policja i karetka po meczu w Białej

Wydział Dyscypliny sieradzkiej delegatury ŁZPN będzie musiał zająć się sprawą spotkania ostatniej kolejki klasy A pomiędzy GLKS Biała i LKS Wierzchlas. Na boisku wygrali gospodarze 2:1, ale po spotkaniu doszło do brutalnej napaści na placu gry. Bartłomiej Mistygacz (LKS) został uderzony pięścią w twarz, a następnie, gdy upadł, kopnięty w twarz przez Konrada Olejnika (GLKS Biała).

Promocja plecaki sportowe keeza

Z rozciętej twarzy Mistygacza polała się krew, a z zawodnikiem nie było logicznego kontaktu. Na miejsce wezwana została policja i karetka pogotowia, która zabrała piłkarza do szpitala w Wieluniu.

Działacze LKS Wierzchlas, z którymi rozmawialiśmy, twierdzą również, że Mistygacz wcześniej uderzony został pięścią w twarz przez innego zawodnika, a Olejnik kopnął już leżącego. Piłkarz nie poszedł dziś do pracy, słabo się czuje i nie wyklucza kroków prawnych w tej sprawie.

Jednocześnie na naszą redakcyjną skrzynkę dotarł mail od klubu GLKS Biała z przeprosinami za zaistniałą sytuację. Działacze klubu informują, że podejmą stosowne kroki wobec zawodników.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
7 miesięcy temu

Biała – Osjaków… Karetka na boisku..
Lututów – Biała nie wiele brakowało, by młodemu chłopakowi z Lututowa zawodnik z Białej złamał nogę. Bezpardonowy atak bez piłki od tyłu z całej siły.. Sędzia pokazuje dwie kartki w meczu, przy 20 faulach gości.
Biała – Wierzchlas, karetka i zawodnik zabrany do szpitala…

Albo ktoś się weźmie za pseudograjków z Białej, albo w niedalekiej przyszłości czeka nas powtórka z rozrywki. Kopacze z Białej pozwalają sobie naprawdę na ostre zagrania, a sędziowie boją się karać już w czasie meczu tych bandytów.