AKTUALNOŚCI
Co działo się na boisku w Ozorkowie?

Wydział Dyscypliny ŁZPN zmuszony będzie zająć się sprawą zajść podczas i po zakończeniu spotkania 13. kolejki łódzkiej klasy A (grupa III) pomiędzy Kotanem Ozorków i Magnatem Sierpów. Na boisku rywalizacja zakończyła się wygraną ozorkowian 4:1. Kilka osób z Magnata, jak wynika z sędziowskiego protokołu, nie utrzymało jednak nerwów na wodzy.

Wszystko rozpoczęło się w 34. minucie kiedy zawodnik Magnata Mateusz Nowakowski ujrzał żółtą kartkę za nierozważny atak na nogi przeciwnika. Sytuacja zaostrzyła się w drugiej połowie. Siedem minut po wznowieniu gry upomniany został trener Magnata Tomasz Adamczewski, a wykluczony zaś kierownik Andrzej Kurkowski, który obrażał sędziego głównego zarzucając mu nadwagę. Po wykluczeniu pan Kurkowski nadal ubliżał arbitrowi nazywając go złośliwie gwiazdą i pajacem. Kilka słów nie nadaje się również do zacytowania.

Ciekawostką jest to, że do strefy technicznej weszła w pewnym momencie kobieta, do której, jak opisał sędzia, zwracali się zawodnicy po imieniu – Magda. Miała grozić arbitrom publikacją jakiegoś nagrania. W 64. minucie drugą żółtą kartką napomniany został Mateusz Nowakowski i wtedy się zaczęło. Piłkarz groził sędziom, że będzie za nimi jechał, a jeden z kibiców Magnata poszedł jeszcze dalej – grożąc arbitrom śmiercią. Kierownik Magnata po spotkaniu odmówił podpisania protokołu, natomiast robił zdjęcia samochodu, którym przyjechali na mecz sędziowie.

O decyzjach Wydziału Dyscypliny ŁZPN oczywiście poinformujemy.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henio
1 rok temu

Te 3 wymienione nazwiska w artykule to recydywiści 😀

Anita
1 rok temu

Oczywista oczywistość ! :
Po primo karny jak byk, wiec jaka kontrowersyjna decyzja ??

Po drugie trenerek Magnata Pan Tomasz A. to recydywista , nic nowego, niedawno był zawieszony.

Znawca
1 rok temu

Oczywiście wszystko z Magnata będą mówić, że sędziowie się na nich uwzięli, a oni są grzeczni i spokojni. Tylko jak to jest że na tyle drużyn w okręgu łódzkim najwięcej problemów jest z nimi? Polecam zastanowić się nad swoim zachowaniem podczas przerwy zimowej. #Szacunekdlasedziego